Доска объявлений Сумские объявления
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Отримання ліцензій та дозволів(медична, практика, будівельна, алкоголь, тютюн та інше

Перейти вниз

Отримання ліцензій та дозволів(медична, практика, будівельна, алкоголь, тютюн та інше Empty Отримання ліцензій та дозволів(медична, практика, будівельна, алкоголь, тютюн та інше

Сообщение автор lexjure Пн Фев 25, 2013 8:37 am

Згідно Закону України від 01.06.2000 № 1775 - III "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" медична практика підлягає обов'язковому ліцензуванню. Органом ліцензування у сфері медичної діяльності є Міністерство охорони здоров'я України. Норми про ліцензування медичної практики закріплені ст. 17, 74 Закони України "Основи законодавства України про охорону здоров'я".

У вартість роботи по отриманню ліцензії на медичну практику входить:

Консультація і інформування клієнта про необхідність отримання ліцензії і порядок її отримання;

Кваліфікована підготовка необхідного пакету документів в потрібній формі для подання і його подання;


Отримання ліцензії на медичну практику.


Термін дії ліцензії на медичну практику -необмежений термін.

Базова ціна отримання ліцензії на медичну практику - від 3 000 грн.

Базові терміни отримання ліцензії на медичну практику - від 15 робочих днів (з моменту надання нам вказаних вище документів і інформації).

Увага, у вартість не включені держмита і послуги нотаріуса.

Якщо у Вас виникли складнощі з якимсь з необхідних документів - просто зателефонуйте мені. Я зроблю усе, щоб Ви досягли успіху!

Також надаю послуги з отримання ліцензій на:


РОЗДРІБНУ ТОРГІВЛЮ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ ТА ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ;

БУДІВЕЛЬНА ЛІЦЕНЗІЯ;

НА ОСВІТНЮ ДІЯЛЬНІСТЬ;

ТРАНСПОРТНА ЛІЦЕНЗІЯ;

ТУРОПЕРАТОРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ;

ВЕТЕРИНАРНУ ПРАКТИКУ;

СТРАХОВА ДІЯЛЬНІСТЬ.



Замовити отримання ліцензії на медичну практику можна:

Зателефонувати за номером: +38 (099) 486 99 70;
Завітати до офісу : місто Суми, вул. Кооперативна 3



lexjure


Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения